Сумка для великого шопінгу і вдалого пікніка 

Будь-яка господарська сумка повинна вміщувати велику кількість продуктів, тому її не може замінити ніякий пакет. Зазвичай найміцніший поліетилен насилу витримує вагу в 5 кг Ще одним важливим плюсом пропонованих атрибутів, являється можливість не  засмічувати зовнішнє середовище, проявляючи ввічливість до природи.

Як правильно вибрати сумку для господарства?

Вибір конкретної моделі безпосередньо залежить від ваги поклажі, яку ви збираєтеся переносити. Приміром, транспортувати багаж в умовах міста, радять за допомогою легких аксесуарів з навантаженням до 20 кг Моделі повинні робитися з водовідштовхувальної тканини, а також мати в наявності зручні кишені. Якщо ж вам доводиться часто возити баули з дачі або сільської місцевості — краще віддати перевагу візкам.

Про плюси господарських сумок на коліщатках

Їх беруть з собою на ринок, в магазин і будь-які поїздки. Виріб складається з сумки і металевого каркаса з колесами. Зазвичай вони закриваються застібкою-липучкою, а в деяких випадках затягуються, завдяки зав'язці. Також прості конструкції оснащуються спеціальними ременями для надійного закріплення вантажів. В цілому сумки -тележки мають масу переваг, серед яких :

  1. Маневреність. Є різновиди популярних брендів, які легко розгортаються, а також дають можливість котити візок без особливих зусиль;
  2. Міцні колеса. Якщо такі деталі складаються з удароміцного пластика, покритого шаром гуми, то це дозволить прослужити купівлі дуже довго;
  3. Стильний дизайн. Сучасні моделі, гармонійно доповнять ваш образ;
  4. Здоров'я. Ідея купити господарську сумку з коліщатками, дає можливість не «гнути спину» там, де цього можна не уникнути.