Барні штуки для вечірки без нудьги

Стильні набори для бару згодяться вам як в повсякденному житті, так і для святкового застілья. В основному вони складаються із стандартного комплекту предметів, куди входить горіхокол, штопор і консервний ключ. Безперечним плюсом подібного комплекту буде зручність при використанні, адже він забезпечений спеціальною підставкою, що дозволяє завжди тримати аксесуари під рукою.

Корисна річ для любителів оригінальних напоїв і коктейлів 

У домашньому барі також мають бути присутніми спеціальні форми для льоду і щипці для комфортної роздачі крижаних кубиків. Якщо такі різновиди відсутні в пропонованому барном наборі магазину, ви можете придбати їх окремо. Маючи в наявності такі вироби, будь-яка вечірка перетвориться на незабутню подію. Приміром, можна приготувати алкогольний коктейль «Бананова Маргарита», до складу якого входять: пара бананів, трохи соку лайму, текіла і апельсиновий лікер. Вам варто лише збити у блендері складові до густої консистенції, розлити по келихах додавши лід, і ваші гості будуть в захваті від екзотичного напою з градусом!

3 приємні бонуси пристосувань для бару 

  1. Ви завжди будете готові зустріти друзів, що нагрянули. По-перше, комплект інструментів надасть вашому кухонному столу солідності і важливості;
  2. За допомогою штопора, легко відкрити пляшку винця без всякої метушні, що знову-таки покаже готовність і привітність господарів;
  3. Використовуючи звичайний горіхокол, можна швидко подати горішки або оригінально прикрасити десерт до фуршета.

Ідея купити набір для бару високої якості — це прекрасна можливість відпочити від метушні, і приємно провести час у веселій компанії!