Побутові чудо-мішки

Людям в приватному будинку набагато легше впоратися з проблемою зберігання урожаю. Проте маючи в розпорядженні невелику квартиру, у господарів виникають труднощі з нестачею квадратних метрів, саме тоді на допомогу приходять спеціальні мішки для зберігання овочів на балконі з текстилю.

Чому лук і картоплю треба помістити в тканинні мішки?

Для зберігання овочів краще не використати поліетиленові пакети, оскільки вони не пропускають вологу і виключають повітряну вентиляцію. Вміст подібної тари швидко запітніває і починається процес гниття. Можна помістити продукти і в дерев'яні або пластмасові ящики, але вони займатимуть багато місця.

Кращим виходом з ситуації, стане придбання в нашому магазині мішків для овочів марки Kitchen Craft з Великобританії. Вони мають оптимальний розмір, і темне покриття зсередини для уникнення попадання сонячних променів. Це попереджає швидке проростання овочів, надовго зберігаючи їх свіжими. Спеціальна тасьма надійно закриває вміст, а додаткова змійка допомагає комфортно витягати картоплю або лук.

Пристосування для любителів домашньої випічки

Хочете щоб після замісу тіста у вас був чистий посуд, стіл і руки? Тоді вам треба купити силіконовий мішок для замісу тіста Fissman. Все що потрібне, це засипати інгредієнти, затягнути стягуванням кулінарну тару і замісити. Разом з цим виробом ви отримуєте:

  1. Можливість отримати в короткі терміни тісто будь-якої консистенції;
  2. Зручний девайс з маленькою вагою 0,14 г;
  3. Шанс щодня творити кулінарні шедеври.